вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Никол Шерцингер во врска со стружанец

ФОТО: Никол Шерцингер во врска со стружанец

ФОТО: Никол Шерцингер во врска со стружанец

Поврзани вести

Популарната пејачка Никол Шерцингер, која е поранешна девојка на возачот во Формула 1, Луис Хамилтон, е во врска со стружанецот Пајтим Касами.

nikol-kasami-vrska1

Шпекулациите дека Никол е во љубовна врска со Касами, кој е фудбалер на грчкиот клуб Олимпијакос, кои се појавија неодамна, сега се и официјално потврдени.

nikol-kasami-vrska.2

Имено, двојката е забележана на летување на грчкиот остров Миконос, а папараците успеаја да „уловат“ фотографии на кои Никол и Пајтим се бакнуваат.

Најчитани вести