вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Николоски: Крај на заложништвото на Македонија

Николоски: Крај на заложништвото на Македонија

Николоски: Крај на заложништвото на Македонија

Поврзани вести

Има договор! Крај на заложништвото на Македонија и цел народ на деструктивните политики на СДСМ и Заев, напиша на својот ФБ профил пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

nikoloski-kraj-na-zaloznishtvoto-za-makedonija

– Отворена врата за економски просперитет, отворена врата за европската и евроатлантската интеграција на Македонија! И најбитно избори во април за народот да каже на кого верува! Аирлија!, напиша Николоски.

Најчитани вести