вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Ниту оралниот секс повеќе не е она што некогаш беше

На тој начин олеснета е оралната, но и аналната стимулација со јазик, прсти или некоја друга играчка за секс како што е вибратор.

stolica

Поврзани вести

Некои двојки во оралниот секс наоѓаат големо задоволство, а тие кои се склони кон експериментирање тежнеат кон тоа да пронајдат и некои други начини кои овозможиле дека во таа акција повеќе уживаат.

Имено, на таквите двојки им е наменета и оваа играчка за возрасни стол за орален сеск. Ова необично парче на мебел спаѓа во категоријата на оние играчки за секс кои се наменети за двојките кои уживаат во сексуално експериментирање и се склони кон некои чудни игри.

Со нивна помош оралниот секс станува сосема различна авантура. Додека едниот од партнерите седи на пластична ве-це даска која е прицврстена за челична конструкција, другиот лежи на под со главата под столицата.

На тој начин олеснета е оралната, но и аналната стимулација со јазик, прсти или некоја друга играчка за секс како што е вибратор.

Нема потреба да опишуваме што се е возможно.

Партнерот кој седи на столицата во таква положба овозможува опуштање на мускулите и подобра изложеност на интимните делови на телото што доведува до нови орални можности.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести