четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Нормализиран сообраќајот кај Пресека

presek

Последни вести

Сообраќајот на автопатот Охрид – Скопје  кај „Пресека“ е нормализиран, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

Сообраќајот беше во прекин во двата правци утрово од 9.15  часот поради сообраќајна незгода.

Најчитани вести