понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 4

Нормализиран сообраќајот на патот Прилеп-Ресен

pat

Поврзани вести

Сообраќајот на патниот правец А3, Прилеп-Ресен кај ромската населба е нормализиран, соопшти АМСМ.

Сообраќајот на сите останати државни патишта се одвива без забрани и застои, по претежно влажни коловози. 

Најчитани вести