четврток, 25 мај 2017  |  Вести денес: 1

Нормализиран сообраќајот за автомобили на патот Велес-Катланово

На патниот правец Велес-Катланово од 10:15 часот е нормализиран сообраќајот за патнички моторни возила.

возила

Поврзани вести

На овој патен правец останува забраната за товарни моторни возила.

Најчитани вести