вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Нормализиран сообраќајот на патот Охрид – Кичево

pat

Последни вести

Сообраќајот на патниот правец А2Е Охрид-Кичево, делница Подвис – Пресека, кој беше во преќин поради градежни работи на патот – минирање е нормализиран.

Најчитани вести