четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Нова голема трагедија на местото каде беше убиена Јелена

Нова голема трагедија се случи на местото каде беше брутално убиена српската пејачка на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, па поради тоа многумина тврдат дека местото е дефинитивно проколнато.

jelena-ubistvo

Поврзани вести

Нова голема трагедија се случи на местото каде беше брутално убиена српската пејачка на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, па поради тоа многумина тврдат дека местото е дефинитивно проколнато.

По монструозното убиство кое го потресе регионот се случи уште една голема трагедија во Борча, кога камион ја смачка главата на сосед на убиената Јелена.

43-годишнот Драгиша Јепурановиќ, инаку сосед на Јелена, бил прегазен од камион со кој управувал 48-годишниот Н.Б. За жал, таткото на четири деца бил усмртен на лице место, а мештаните кои се уште не можат да се повратат од претходната трагедија сега се во уште поголем шок.

Возачот е задржан во полициска станица и засега му се одредени 48 часа притвор.

Семејството кое остана без татко и сопруг живее на улицата на Марјановиќ.

Најчитани вести