сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Нова реклама на неодоливата Ким Кардашиан

kimmmmm

Последни вести

Ниту годинешниот Супербоул неможе без Ким Кардашиан. Нејзината нова реклама ќе биде емитувана викендов во рамките на оваа важна спортска манифестација.

Ким во рекламата се појавува во свој стил, секси и заводлива, дотерана. Рекламата вчера беше објавена на Ју тјуб, а досега има неколку десетици илјади прегледувања.

Најчитани вести