вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Нова трага: Тијана била видена во Бања Лука со три момчиња?

tijana

Поврзани вести

Непроверена информација осамна вчера на фејсбук групата „Да помогнеме да се најде Тијана“, во која се вели дека девојката била видена во Бања Лука.

poraka

– Денеска едно црно БМВ застана на патот кој води кој Бања Лука. Дедо ми им го објасни патот на трите момчиња, па ги покани и на една ракија. Момчињата од автомобилот извадија и девојка, целата беше потресена и расплакана. Ми се виде позната, па реков, ми делуваш познато. Момчињата веднаш рипнаа и рекоа одиме, стои на Фејсбук.

Подоцна, оваа информација била избришана од Фејсбук како неточна.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести