среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Нова трагедија: Маж се фрли од седумкатница

policija

Поврзани вести

Уште една трагедија ја потресе Србија. Шеесет и петгодишен маж утрово околу 5.15 извршил самоубиство фрлајќи се од зграда.

Овој маж самоубиството го извршил од својот сопствен стан кој живеел на седмиот кат од зградата.

Полицијата ги истражува мотивите за самоубиството на овој маж.

Најчитани вести