петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Новак Ѓоковиќ запеа на свадба (ВИДЕО)

Тој пред сватовите го запеа хитот од Мирослав Илиќ „Луцкаста си ти“, а потоа му се придружија и сватовите.

novak

Последни вести

Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ беше на свадба кај свој пријател, па имаше прилика да се опушти.

Тој пред сватовите го запеа хитот од Мирослав Илиќ „Луцкаста си ти“, а потоа му се придружија и сватовите.

Нема сомнеж дека било многу весело, а дел од атмосферата погледнете во видеото во продолжение.

Најчитани вести