сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Новак и Јелена во “балет верзија”

djokovic jelena

Последни вести

Новак Ѓоковиќ сподели фотографија на социјалните мрежи на која се гледа како тој и Јелена го минуваат слободното време, но и одличната фигура која неговата сопруга ја има само пет месеци по породувањето.

Под фотографијата Ноле напишал “Балет со мојата сопруга”..

djokovic

Најчитани вести