понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Нови детали за самоубиството на медицинската сестра во Скопје

nasilno_thumb_medium500_281

Последни вести

Триесет и седумгодишна жена попладнево во Скопје го загуби животот откако се фрлила од зградата во која била вработена.

Според информациите од полицијата, немилиот настан се случил околу 12.30 часот кога скопјанката скокнала од шестиот кат и починала на самото место.

-Како што се дознава таа претходно се заклучила во тоалетот од каде насилно ја пробила вратата до терасата од каде што си го одзела животот, пишува Утрински.

Станува збор за сопруга на познат македонски пејач, со кого биле во брак 13 години.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести