четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Нови фотографии од претепаната Ембер Херд

Како што веќе пишуваа медиумите Ембер Херд го обвини славниот актер Џони Деп, нејзиниот сопруг дека неколку пати ја удирал.

amber-1

Поврзани вести

Како што веќе пишуваа медиумите Ембер Херд го обвини славниот актер Џони Деп, нејзиниот сопруг дека неколку пати ја удирал.

amber-2

Во јавноста се појавија и нови фотографии на кои што се гледа дека Ембер има видливи повреди на лицето. Таа тврди дека модринките се резултат на насилството што го трпела од нејзиниот сопруг.

amber-4

Ембер тврди дека Џони Деп ја удирал за време на расправиите и дека актерот е зависник од дрога и алкохол.

amber-3

Најчитани вести