понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Новиот парфем на Версаче наскоро достапен и кај нас

v_eros_nasl

Последни вести

Во месец март, новиот женски парфем на престижниот бренд Версаче, насловен „Eros Pour Femme“ ќе биде достапен во продажба и во Македонија, пишува fashionel.mk.

v_eros

Токму за празникот на жената 8-ми март, ќе имате можност да ги изненадите вашите сакани со едно мало богатство од миризливи ноти спакувано во божествено луксузно шишенце.

Во главна улога во рекламната кампања се појавува манекенката Лара Стоун која како совршена божица ја придружува сексапилниот Брајан Шимански, кој пак ја промовираше и машката верзија на парфемот „Eros“.

Парфемот е нежна комбинација на ароми од лимон, јасмин, миризливо дрво и магични божури.

eros_22

Најчитани вести