вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Обама и Бијонсе во тајна врска?

Barack Obama Sworn In As U.S. President For A Second Term

Поврзани вести

Американскиот претседател Барак Обама и поп дивата Бијонсе се во врска, тврди францускиот папарацо Паскал Ростен.

Тој најави дека утре „Вашингтон пост“ ќе објави за љубовната врска помеѓу претседателот и музичката ѕвезда.

US-POLITICS-INAUGURATION-SWEARING IN-OBAMA

Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се долгогодишни поддржувачи на претседателот. Бијонсе во текот на инаугуративната церемонија на Обама беше забележана во непосредна близина на претседателот.

Barack Obama Sworn In As U.S. President For A Second Term

Дали ова е навистина така или пак е само гласина останува да видиме.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести