вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Обама заштитно лице на шверцувана вијагра

obamaaaa

Поврзани вести

Американскиот претседател Барак Обама е заштитно лице на шверцувана вијагра од Пакистан, која моментално стана хит во светот.

Вијаграта украсена со ликот на Обама стана вистински хит на социјалните мрежи. Четири пилули вијагра со ликот на американскиот претседател чинат еден долар. Побарувачката за овие магични пилули е огромна.

Некои од лековите се проста копија, а некои содржат хемиски супстанци кои можат да предизвикаат сериозни проблеми.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести