среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Обединети Македонци“ со жестока реакција за постапките на Заев

zaev-zoran-500

Последни вести

Најстарата македонска организација во иселеништво, „Обединети Македонци“ преку декларација жестоко ги осудува постапките на опозицискиот лидер Зоран Заев.

makedonci_thumb_medium500_688

mak

 

Извор: Курир.мк

Најчитани вести