понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Обраќање на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски

gruevski-obrakjanje-4

Последни вести

Во седиштето на владејачката ВМРО-ДПМНЕ се обрати претседателот на партијата Никола Груевски.

Најчитани вести