вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Од бензинска пумпа украдени 10.000 денари

benzinska-pumpa_2

Поврзани вести

Ограбена бензинска пумпа на „Лукоил“ во близина на селото Арнакија, скопско.

Од вработените на пумпата биле одземени 10.000 денари. Се преземаат мерки за откривање на сторителите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести