петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Од дома следете ја состојбата на граничните премини

mapa-mkd-564x272

Последни вести

Официјалниот сајт на ЈП „Државни патишта“, со камерите на патарините и граничните премини, овозможува увид во моменталната состојба.

Ова е линкот кој ви го овозможува следењето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести