петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Од ова видео ќе ви стане јасно се за „Црниот петок“

popust

Последни вести

Од оваа видео снимка, која трае околу една минута ќе ви стане јасно се околу „Црниот петок“.

Преполни продавници, редици граѓани кои буквално преминуваат еден врз друг за што побрзо да отидат и да купат нешто што е на попуст.

Погледнете…

Најчитани вести