вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Од утре Македонија добива нов спортски центар

sala-5002 (1)

Последни вести

Утре во 11:30 часот, свечено ќе се отвори новото Друштвото за спорт и рекреација Спортски Центар ЈАНЕ САНДАНСКИ и хотел Русија.

Со отворањето на овој спортски ценар, Скопје, ќе добие уште едно место за рекреација.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести