четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Одложена манифестацијата „Етно денови“ во Гази Баба

etno_denovi_2013_12

Последни вести

Манифестацијата „Етно денови Гази Баба 2014“, која беше најавена за утре од 10 до 19 часот, на плоштадот во Автокоманда, се откажува поради неповолната временска прогноза, односно обилни врнежи од дожд.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести