четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Одрон на патот Струга-Дебар сообраќајот во застој

download

Последни вести

Автомото сојузот на Македонија информира дека на регионалниот пат од Струга кон Дебар е забележан одрон од камења.

Поради оваа ситуација сообраќајот на овој регионален пат е во целосен прекин.

Најчитани вести