недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ОФИЦИЈАЛНО: Борко Ристовски две сезони во Барселона

borkokanal5

Последни вести

Македонскиот ракометен голман, Борко Ристовски, сподели одлична вест со своите фанови.

Тој потпишал договор со гигантот Барселона за следниве две сезони.

borko-barselona

Најчитани вести