вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Официјално затворање на проектот „Подготовка на студии за развој на стратешки мултимодални транспортни јазли“

janakieski 1

Поврзани вести

Министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески, денеска во ЕУ Инфо центарот, ќе се обрати на официјалното затворање на проектот „Подготовка на студии за развој на стратешки мултимодални транспортни јазли“.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести