понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Огледало кое само ви покажува како ви стои облеката

ВИДЕО: Огледало кое само ви покажува како ви стои облеката

ВИДЕО: Огледало кое само ви покажува како ви стои облеката

Поврзани вести

Јапонски дизајнери направиле огледало кое без да пробате било каква облека, ви покажува како ви стои на вашето тело.

Единствен проблем кај оваа направа е тоа што купувачите секогаш пред огледало треба да бидат само во долна облека.

Најчитани вести