четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Ограбен маркет во Црниче

povreda so noz

Последни вести

Ограбен маркетот „НА-ТО Трејд“ на улицата Наум Охридски.

Со закана со нож од вработената биле одземени 4.700 денари.

Се преземаат мерки за проноѓање на сторителот и целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести