четврток, 30 март 2017  |  Вести денес: 51

Ограбен маркет во Скопје

krazba-razbojnici-539x320

Последни вести

Разбојник вчера ограбил маркет на улицата „Драгиша Мишовиќ“ во Скопје.

Заканувајќи се со нож од вработената одзел околу 18.530 денари, а потоа побегнал.

Од МВР информираат дека работат на расчистување на случајот.

Најчитани вести