среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбен станот на Бранко Коцкица

krazba

Поврзани вести

Станот на актерот Бранко Милиќевиќ, попознат како Бранко Коцкица вчера бил ограбен.

Од неговиот стан се украдени четири рачни часовници, два-три прстени и револвер кој припаѓал на сопругата на Бранко.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести