понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Ограбен вработен на наплатната рампа Глумово

garbez

Поврзани вести

Вчера околу 01,40 часот, едно НН лице со закана со пиштол и маскирано со фантомка на главата, од вработениот на наплатна рампа „Глумово“ одзел околу 5.000 денари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести