понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена аптека на Џон Кенеди

pistol ubistvo

Последни вести

Вооружен маж вчера ја ограбил аптеката „Голд Мун“ на улицата Џон Кенеди.

Тој од вработената одзел околу 8 илјади денари.

Се работи на пронаоѓање на сторителот.

Најчитани вести