петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Ограбена аптека во Центар

noz

Последни вести

Разбојништво регистрирала полицијата вчера во аптека во Центар.

Според информациите, маскирано лице вооружено со нож влегло во аптеката „Еурофарм“ на улицата „50 Дивизија“ и заканувајќи се украло 16.300 денари.

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на разбојникот.

Најчитани вести