петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Ограбена бензинска на автопатот Куманово – Скопје

krazba-razbojnici-539x320

Последни вести

Бензинска пумпа на „Лук Оил“ на автопатот Куманово – Скопје изутринава била ограбена од вооружен и маскиран напаѓач.

Тој од вработените одзел 7.500 денари.

Од МВР велат дека се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести