петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена бензинска на „ОКТА“

kradec

Поврзани вести

Ограбена бензинска пумпа на „ОКТА“ на булеварот „Македонско Косовска Бригада“.

Две маскирани лица од кои едното вооружено одзеле од вработениот 70 илјади денари и го напуштиле местото на настанот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести