понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Ограбена бензинска пумпа во Куманово

pistol ubistvo

Последни вести

Бензинската пумпа „Твинс Петрол“ во Куманово синоќа била ограбена.

Три лица маскирани со фантомки, од кои еден вооружен со пиштол одзеле околу 50 илјади денари и пешки заминале од местото на настанот.

Се преземаат мерки за проноѓање на сторителите.

Најчитани вести