четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена бензинска во Илинден

krazba-razbojnici-539x320

Поврзани вести

Вработен во „Макпетрол“ вчера бил ограбен од страна на две маскирани лица во скопската населба Илинден.

Разбојниците украле 40 илјади денари.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите.

Најчитани вести