вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена „Македонска Пошта“ во Кисела Вода

Makedonska-poshta-firma

Поврзани вести

Ограбена експозитура на “Македонска Пошта“  на улица „Сава Ковачевиќ“.

Непознат сторител насилно ја отворил влезната врата, влегол внатре и одзел метален сеф во кој имало околу 100.000 денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести