четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена обложувалница на Џон Кенеди

pistol ubistvo

Последни вести

Две маскирани лица вчера извршиле разбојништво во спортската обложувалница „Копачка“ на улицата Џон Кенеди.

Еден од разбојниците бил вооружен со пиштол, а од обложувалницата одземени се  околу  200,000  денари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите.

Најчитани вести