петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбена обложувалница во Скопје

pistol ubistvo

Последни вести

Кражба се случила вчера во обложувалницата „Спорт Лајф“ на улица „Емил Зола“ во Скопје.

Две маскирани вооружени лица извршиле разбојништво над вработениот, при што одзеле 350.000 денари.

Се преземаат мерки за откривање на сторителите.

Најчитани вести