петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Ограбена поштата во Осломеј

Вкупно 73.000 денари се одземени од објект на Македонска Пошта-Осломеј. Како што информира МВР, кражбата се случила вчера од страна на непознат сторител.

denari-pari

Последни вести

Вкупно 73.000 денари се одземени од објект на Македонска Пошта-Осломеј. Како што информира МВР, кражбата се случила вчера од страна на непознат сторител.

Полицијата соопшти дека се работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести