вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 1

Ограбено казино во Куманово

pistol ubistvo

Последни вести

Кражба се случила вчера во казиното „Сенатор“ на улицата „Тоде Ментол“ во Куманово.

Две непознати маскирани и вооружени лица од вработената одзеле околу 70 илјади денари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите.

Најчитани вести