недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбено основното училиште „Драга Стојанова“

kompjuteri krazba

Последни вести

ОУ „Драга Стојанова“ во село Патишка Река вчера било ограбено.

Од една од училниците е одземен монитор, тастатура и куќиште.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Најчитани вести