четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ограбено тобако во Маџари

krazba-razbojnici-539x320

Поврзани вести

Вооружен напаѓач вчера го ограбил тобакото „Екстра кофи“. Тој од вработената одзел 10.290 денари.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести