среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Охриѓанец силувал деветнаесетгодишна девојка

siluvanje

Поврзани вести

Охриѓанец доби кривчна пријава бидејќи силувал деветнаесетгодишна девојка.

Триесет и четиригодишниот С.Ѓ. и рекол на жртвата дека ќе и помогне дека ќе го пронајде непознатото лице кое претходно со измама и го зел нејзиниот мобилен телефон. Двете лица се качиле во такси возило и се упатиле кон ул. „Сирма Војвода“ по што заминале во блиската борова шума каде пријавениот ја силувал девојката.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести