сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Охриѓанец олеснет за 10.000 евра

krazba2

Последни вести

Тешка кражба се случила вчера во куќа во Охрид.

Од куќата на педесет и тригодишниот И.Т. во охридско Косел биле одземени 10 илјади евра.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

Најчитани вести