вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 5

Охриѓани нападнале странци во кафуле

tepacka

Поврзани вести

Двајца охриѓани во едно локално кафуле нападнале неколку државјани на Турција и САД.

Имено А.Ф.(33) и Ж.Р. (24) од Охрид ја забележале М.Ф.(58) во друшто со странците по што физички ги нападнале истите и им нанеле телесни повреди.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести