четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ОНЕ го реновира продажниот салон во Веро Тафталиџе

one-645x360

Поврзани вести

Телекомуникацискиот оператор ОНЕ информира дека, од утре, 17 јануари започнува со реновирање на продажниот салон во Веро – Тафталиџе, а предвидено е да заврши на крај на месецот , односно најдоцна до 30 јануари.

Реновирањето на салонот предвидува комплетно ентериерно преуредување во модерен и отворен простор за секој посетител кој овозможува поблиска комуникација на персоналот со клиентите.
Најблискиот продажен салон на ОНЕ во оваа област е лоциран во ТЦ Лептокарија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести